Sezóna 2019/2020

HC Vimperk vs. HC Knights – 24. 11. 2019

By 25.11.2019 No Comments

Ještě předtím, než se otevřou brány domácí Kuki arény, vyrazili hráči Hluboké do Vimperku k poslednímu listopadovému souboji.

Utkání bylo zajímavé již od začátku, kdy na pozici arbitrů nastoupili pouze dva na čarách. Absence hlavního rozhodčího trošku zamávala s emocemi na obou stranách, ale Rytíři si získané tři body ubojovali po právu.

Své kvality ukazovali od začátku utkání, kdy  se v 9.minutě prosadil dlouholetý útočník Vimperku Martin „Bobby“ Janda, který tentokrát ovšem hájil barvy Hluboké. Vimperku se nepodařilo skórovat během prvních dvou třetin, a tak Hluboká odskočila na rozdíl 0:3. Za tohoto stavu se strhla hromadná rvačka. Vyostřená druhá třetina se dohrála bez dalších gólů.

Třetí dvacetiminutovka se dohrála v poklidu. Vimperku se podařilo vstřelit jednu branku, nicméně Hluboká přidala ještě čtvrtý gól.

HC Vimperk prohrálo 1:4 (0:2, 0:1, 1:1) s HC Knights.

Gólově se prosadili: #10 Martin Janda (2x), #5 Karel Vácha nejml., #4 Richard Heřmánek

Další utkání proběhně již v Kuki Aréně v neděli 1. 12. od 17:00 proti Sokolu Radomyšl.