Sezóna 2019/2020

HC Knights vs. OLH Spartak Soběslav – 2. 2. 2020

Rytíře pronásleduje smůla celou sezónou a jinak tomu nebylo ani v neděli, kdy v dalším ze soubojů vyzvali soka ze Soběslavi. Utkání vypadalo velmi nadějně do konce druhé třetiny. Ta se stala pro Rytíře osudnou a rozhodla o celém zápasu.

Rytíři se během první dvacetiminutovky dostali do vedení 2:0, nicméně během 36 sekund před koncem druhé třetiny nechali soupeře otočit a odskočit na rozdíl 2:3. Všechny tyto rychlé góly padly při hře pět na pět.

Třetí třetina se už vezla ve stejném duchu. Góly padly ještě po dvou na obou stranách. Rytíři sice zkusili své štěstí při power-play, nicméně si nevytvořili žádné vážnější šance a tak prohráli 4:5 (2:0, 0:3, 2:2) proti Spartaku Soběslav.

Gólově se prosadili: Lukáš Matys #18, Pepa Miler #20, Lukáš Moudrý #24, Martin Janda #10

Další utkání proběhne proti TJ Božetice v neděli 9. 2. standardně od 17:00 v Kuki aréně.