Sezóna 2021/22

HC Knights vs. TJ Sokol Radomyšl – 6. 2. 2022

V neděli 6.2. se domácí Knights utkali s Radomyšlí v souboji o play-off. V první třetině se prosadil svým prvním gólem Pepa Melichar . Domácí vedli do začátku druhé třetiny. Ovšem 2 minuty na to navýšil skóre Robin Rákosník. 53 minuta byla ve znamená srovnání Radomyšle, která opět dorovnala. Za 2 minuty Matys navýšil, ale během 3 minut hosté opět srovnali. Až na závěr rozhodl Karel Schmidmayer, který si najel mezi obránce, dostal puk na hokejku, ujel obráncům a skóroval do pravého horního rohu.

HC Knights vyhráli 4:3 (1:0, 1:1, 2:2).

Gólově se prosadili: #17 Josef Melichar, #65 Robin Rákosník, #18 Lukáš Matys, #47 Karel Schmidmayer

Celý zápas byl velmi vyrovnaný a měl “náboj“. Domácí Rytíři si potvrdili účast v play-off, po zasloužené výhře. Poslední zápas základní části odehrají v neděli 13.2. proti Lokomotivě z Veselí nad Lužnicí.