Sezóna 2021/22

7. a 8. kolo HC Knights VS. OLH Spartak Soběslav (SO 30. 10.) a HC Vimperk (NE 31. 10.)

By 1.11.2021 No Comments
O víkendu měli Rytíři napilno.
V sobotu 30.10. odehráli zápas v Soběslavi. První třetina byla velmi vyrovnaná a Rytíři se  dokázali dostat do vedení. Nádhernou střelou ze stahovačky Lukáš Matys vystřelil nejen pavučiny levého rohu, ale i flašku domácího gólmana. Druhé dějství už bylo smutnější, kdy po vyloučeních a nedisciplinovanosti Knights obdrželi 4 branky. Stav byl po druhé třetině najednou 4:1. Bohužel v poslední třetině zápasu se průběh nijak víc nezměnil a domácí přidali další 4 zásahy.
Začátek zápasu byl velmi vyrovnaný, to se bohužel nedalo říct o zbylých dvou třetinách, kdy Spartak ukázal svojí připravenost a týmového ducha. Bohužel další potencionální branky Rytířů zneškodnil domácí brankář. Při zakončení nám chybí i štěstí.
Gólově se v Soběslavi prosadil pouze #18 Lukáš Matys
Knights prohráli s Spartakem 8:1 (0:2, 4:0, 4:0).
Druhý zápas jsme odehráli v neděli ve Vimperku. Tam už se nám vedlo o poznání lépe.
První třetina se vedla ve vyrovnaném stavu 0:0.
V druhé měl soupeř víc štěstí a dostal se do vedení 3:0. O snížení se postaral Karel Schmidmayer. Do šaten se odcházelo za stavu 3:1.
Během poslední dvacetiminutovky se Rytíři vzchopili a srovnali na 3:3. Prodloužení dopadlo nerozhodně, a proto se šlo na nájezdy. V nich si šikovněji vedli Rytíři, a proto z Vimperku přivážíme první cenné body po výhře 3:4 ( 0:0, 2:1, 1:2 – 0:0) na samostatné nájezdy. Ty rozhodl #24 Lukáš Moudrý.
Gólově se prosadili: #47 Karel Schmidmayer,#77 Petr Škopek,  #18 Lukáš Matys
Další zápas čeká Rytíře příští týden od 14:00 proti Božeticím.