Sezóna 2018/2019

HC Knights vs. HC Milevsko 2010 – play- off – 6. 3. 2019

Po shodné sérii 1:1 se ve středu 6. 3. rozhodovalo v posledním zápasu, který se odehrál v našem domácím prostředí. Byl to boj, který ovšem dopadl lépe pro domácí Rytíře, kteří se po vypjatém zápasu mohli radovat z postupu do semifinále.

V průběhu první třetiny se Rytíři dostali na rozdíl dvou branek, který soupeř před koncem třetiny snížil. V druhé části utkání se zvýšil tlak hostů, na kterých bylo vidět zapálení, stejně tak, jako na domácích. Poměrně vyrovnaný zápas rozhodla až třetí třetina, kdy jsme potvrdili své vítězství.

HC Knights vyhráli nad HC Milevsko 2010 6:3 (2:1, 1:1, 3:1) a rozhodli tak sérii 2:1.

Gólově se prosadili: Jan Šimek #13, Karel Vácha nejml. #5, Robin Rákosník #65, Josef Miler #20, Lukáš Matys #18, Lukáš Moudrý #24

Utkání se zúčastnilo přes 480 diváků.

První zápas semifinále proběhne v pátek 8. 3. od 19:00 na Zimním stadionu ve Veselí nad Lužnicí.