Sezóna 2019/2020

HC Knights vs. HC Strakonice 22. 12. 2019

By 23.12.2019 No Comments

Rytíři nastoupili k poslednímu zápasu v tomto roce, který je čekal proti soupeři ze Strakonic. Zápas začal docela vyrovnaně avšak Rytíři inkasovali. Po první třetině byl stav 0:1. Vstup do druhé třetiny nebyl ideální, jelikož Strakonice vstřelily branky v 25. a 29. minutě. Minutu potom se však Knights dokázali trefit, když při špatné rozehrávky Strakonic ujal puku Lukáš Holub, který naservíroval kotouč Kašperovi a ten se svojí ránou z první nemýlil. 6 minut na to blýskl naději na vyrovnání Karel Schmidmayer, jenž vsítil branku z dorážky. Bohužel tato šance zhasla velice rychle, když po minutě dokázali Strakonice odpovědět gólem. Ve 3. třetině přidali Strakonice ještě jednu branku. Ke konci třetiny byly po lehké potyčce uděleny tresty na obou stranách, tím se zápas o dost prodloužil, jelikož rozhodčí nedokázali rozdělit tresty.
Knights se od přesunu do domácího prostředí nedaří a bohužel se to podepisuje nejen na výsledcích, tak i na hráčích, jelikož to byla čtvrtá porážka v řadě. Snad se to s Novým rokem zlepší a Rytíři budou opět vyhrávat.

HC Knights prohráli 2:5 (0:1, 2:3, 0:1) proti HC Strakonice.

Gólově se prosadili: #77 Martin Kašper, #47 Karel Schmidmayer.

Další utkání proběhne 5. 1. od 17:00 proti hradeckému Vajgaru.