Sezóna 2019/2020

HC Knights vs. HC Vimperk – 16. 2. 2020

By 17.2.2020 No Comments

Rytíři se nevzdávají nadějí na play-off a přizpůsobili tomu svůj výkon v nedělním souboji proti Vimperku, který byl i zároveň posledním domácím zápasem základní části.

První třetina se nesla ve znamení vyrovnané hry, kde však stálo štěstí na straně domácích a do šaten odcházeli s náskokem jedné branky. V druhé dvacetiminutovce se Hluboká prala o každou střelu a z šancí vytěžila další dvě branky, čímž se dostala do vedení 4:1. Třetí třetina přinesla vyostřné momenty, kdy se Vimperk snažil vyrovnat, nicméně štěstí domácí provázelo celý zápas a připsali si tak výhru 7:4 (2:1, 2:0, 3:3) nad Vimperkem a udrželi se v boji o play-off.

Gólově se prosadili: #24 Lukáš Moudrý (3x), #20 Pepa Miler (2x), #44 Matěj Dvořák,  #18 Lukáš Matys

Poslední utkání základní části a velký boj o postup proběhne v sobotu od 14:00 v Písku!