Sezóna 2018/2019

HC Knights vs. HC Vimperk 9. 12. 2018

By 9.12.2018 No Comments

V neděli 9. 12. proběhlo první Hlubocké Winter Classic sezóny 2018/19. Domácí Rytíři vyzvali na souboj hosty z Vimperku, kterým nedali celý zápas šanci a ukázali, kdo je v podzámčí pánem.

Hned v průběhu první třetiny se Rytíři ujali vedení, které drželi celý zápas. Po první třetině byl stav utkání 3:1, během druhé přidali domácí další 3 branky. V poslední části utkání padl za záda gólmanů gól na obou stranách a zápas dospěl do finálního skóre 7:2.

Hráči HC Knights vyhráli nad HC Vimperk 7:2 (3:1, 3:0, 1:1).

Gólově se prosadili: Bahula Erik #91, Moudrý Lukáš #24, Šimek Jan #13, Heřmánek Richard #4, Miler Josef #20, Bahula Erik #91, Heřmánek Richard #4

Dnešní zápas nebyl výjimečný nejen atmosférou domácího prostředí, ale i překvapením, které bylo připraveno pro vedoucího mužstva. O první přestávce došlo ke slavnostnímu ukončení hokejové kariéry a poděkování hlubocké hokejové legendě panu Petru Bělohlavovi, který na Hluboké odehrál 17. sezón a po dobu 10 let hrdě nosil kapitánské “C“.

Druhým momentem hodným potlesku byla poslední minuta, kdy došlo k vystřídání gólmanů na straně domácích a do branky se postavila další z legend David Dědič #41.

Utkání se zúčastnilo 211 diváků, kterým děkujeme za podporu i skvělou domácí kulisu během celého utkání.

Další zápas Rytířů proběhne příští neděli 16. 12. od 17:00.