Sezóna 2021/22

HC Knights vs. TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – 13. 2. 2021

By 15.2.2022 No Comments
13.února přijela Lokomotiva na poslední zápas základní části. První třetina byla ze všech nejlepší, domácí po konci úvodní 20 minutovky prohrávali jen  0:1. Druhá třetina přinesla o poznání více gólů, ale z Rytířů se trefil pouze
Pepa Miler. Veselí přidalo 3 góly za záda Fandy Daška. Ve třetí třetině padly 3 branky, z toho opět pouze jedna byla od Milera. Zbylé 2 branky přidali hosté.
Poslední zápas základní části byl velmi nepovedený. Od začátku se Veselí nedostalo pod větší tlak domácích. Celý zápas nedokázali Rytíři nějak zastavit rozjetou Lokomotivu, čemuž odpovídá i finální skóre 2:6.
Po přepočítání bodů se Knights umístili na 8. místě, toto umístění zajišťuje play-off proti prvnímu Samsonu. První utkání se odehraje v pátek 18.2. od 19:00 v Pouzar aréně.