A TEAM

Krajská liga mužů 2018/2019

Zápasy – sezóna 2018 / 2019

Termíny zápasů budou průběžně doplňovány

 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí vs. TJ Hluboká nad Vltavou 

1. 12. 2018 | 17:00 Zimní stadion Veselí nad Lužnicí

0:0 | 0:0 | 0:0| 0:0

 Spartak Soběslav vs. TJ Hluboká nad Vltavou 

25. 11. 2018 | 17:00 Zimní stadion Soběslav

0:0 | 0:0 | 0:0| 0:0

 HC Tábor “B“ vs. TJ Hluboká nad Vltavou 

18. 11. 2018 | 17:00 Zimní stadion Tábor

0:2 | 0:2 | 0:1| 0:5

 HC Lední medvědi Pelhřimov “B“ vs. TJ Hluboká nad Vltavou 

11. 11. 2018 | 17:00 Zimní stadion Pelhřimov

1:2 | 0:2 | 1:1| 2:5

 HC Strakonice vs. TJ Hluboká nad Vltavou 

03. 11. 2018 | 17:00 Zimní stadion Strakonice

5:3| 1:1 | 2:1| 8:5

 HC Slavoj Český Krumlov vs. TJ Hluboká nad Vltavou 

28. 10. 2018 | 17:00 Zimní stadion Český Krumlov

1:2 | 3:2 | 0:0 – 0:1| 4:5

 TJ Sokol Radomyšl vs. TJ Hluboká nad Vltavou 

27. 10. 2018 |  14:00 Zimní stadion Písek

2:0 | 2:4 | 0:1| 4:5

 SK Telč vs. TJ Hluboká nad Vltavou 

20. 10. 2018 | 16:30 Zimní stadion Telč

2:2 | 1:1 | 1:3| 4:6

 Jiskra Humpolec vs. TJ Hluboká nad Vltavou 

13. 10. 2018 | 17:00 Zimní stadion Humpolec

0:2 | 3:1 | 1:1 – 1:0| 5:4

 HC Vajgar Jindřichův Hradec vs. TJ Hluboká nad Vltavou 

7. 10. 2018 | 17:15 zimní stadion Jindřichův Hradec

6:1 | 1:0 | 1:3| 8:4

 HC Milevsko 2010 vs. TJ Hluboká nad Vltavou 

22. 9. 2018 | 17:00  Zimní stadion Milevsko

3:1 | 2:4 | 0:0 – 1:0| 6:5

Soupiska hráčů

Miroslav Šulista
hlavní trenér

Petr Bělohlav
vedoucí mužstva

Iveta Vavřínová
zdravotnice týmu

#20 Josef Miler

#19 Lukáš Dušek

#13 Jan Šimek

#1 František Dašek

#41 Dušan Michálek

# Jan Brom

#18 Lukáš Matys

#24 Lukáš Moudrý

#8 Tomáš Maurenz

#11 Erik Bahula

#10 David Oulík

# Petr Kantor

#44 Matěj Dvořák

#23 Milan Šesták

#69 Lukáš Holub

#9 Jan Fiala

#5 Robin Rákosník

#14 Roman Rákosník ml.

#6 Jan Formánek

#15 Ondřej Žlůva

#33 Filip Hejda

#4 Richard Heřmánek

HOKEJ A PIVO PATŘÍ ODJAKŽIVA K SOBĚ…

ZNOVUZROZENÝ PIVOVAR HLUBOKÁ
PODPORUJE HC KNIGHTS