Sezóna 2019/2020

HC Medvědi Pelhřimov vs. HC Knights 19. 10. 2019

By 20.10.2019 No Comments

Včera sehráli Rytíři těžký souboj s leadrem tabulky z Pelhřimova. Pelhřimovští Medvědi předvádí od začátku sezóny perfektní výkony a jsou tak neporazitelným soupeřem. Jinak tomu nebylo ani při našem společném souboji, byť to první třetinu vypadalo na poměrně vyrovnaný hokej. Martin Kašper, který zde odehrál svou premiéru v dresu Rytířů, se svým zakončením nemýlil, když vyprášil pavučinu v horním okraji branky a otevřel tak skóre zápasu již ve 4. minutě. Domácí se sice dostali na jednogólový náskok, ale Rytíři se nedali a odcházeli do kabin s hlavou nahoře.

Druhá ani třetí třetina už nebyla tak veselá, domácí přitlačili a ukázali, proč v letošní sezóně kralují tabulce krajské ligy. Oslabeným Rytířům marodkou došly síly a s výsledkem už nic nezmohli. Jedinou změnou byla branka Richarda Heřmánka, který rozvlnil síť za zády gólmana Pelhřimova. Jediné pomyslné vítězství, které si Rytíři z Pelhřimova dovezli, byla výhra Martina Kašpera v pěstním souboji proti asistentovi domácích Medvědů.

Zápas skončil prohrou 10:2 (2:1, 4:1, 4:0).

Gólově se prosadili: Martin Kašper #77, Richard Heřmánek #4.

Další utkání proběhne příští neděli v Českém Krumlově od 17:00.