Sezóna 2021/22

HC Milevsko 1934 vs. HC Knights – 9. 10. 2021

By 11.10.2021 No Comments

Dne 9.10. Knights odehráli utkání v Milevsku. První třetina , kdy Rytíři obdrželi 2 branky, se ovšem nepovedla.  Druhá část zápasu se Knights povedla a dokázali nastřílet 3 branky. Jako první se zapsal do střelecké listiny Lukáš Moudrý v 32. minutě. Poté ho dvěma góly doprovázel Robin Rákosník, nejdříve v 38. a poté v 39. minutě. Rytíři tedy končili druhou třetinu s příznivým stavem 2:3. Ovšem začátek poslední třetiny byl kvůli horší disciplíně velmi nepříjemný a důsledkem toho bylo, že během 3 minut obdrželi Rytíři 3 branky. Celou třetí dvacetiminutovku doprovázela vyloučení. Poté domácí přidali ještě jednu branku, a stav se zastavil na konečných 6:3.

Ani dnes Rytíři nedokázali vyloupit svého soupeře na jeho území a opět odjíždíme bez zisku jediného bodu. Bohužel jedna dobrá třetina nevyhrála celý zápas, a proto se musí uznat, že domácí byli lepším týmem a vítězství si zasloužili. Nicméně další pokus o zisk prvních bodů budou mít Rytíři v malebném Českém Krumlově, kdy 17.10. od 17:00 svedou další boj.

HC Milevsko 1934 – TJ Hluboká nad Vltavou Knights 6:3 (2:0, 0:3, 4:0)

Gólově se prosadili: Lukáš Moudrý, Robin Rákosník