Sezóna 2019/2020

HC Milevsko 2010 vs. HC Knights – 2. 11. 2019

By 4.11.2019 No Comments

V neděli se Knights vydali do nedalekého Milevska.

První třetina se vyvíjela výborně, nejdříve se prosadil svou střelou Lukáš Holub, dále prostřelil domácího gólmana i Petr Kantor. Třetí gól přidal Lukáš Moudrý po kličkované v útočném pásmu. Rytíři tak šli do kabin za stavu 0:3.

Druhá třetina měla podobný vývoj, když se nejdříve trefil Jan Kříž od modré čáry, další kousek přidal backhandem Karel Schmidmayer po přihrávce kapitána Milera. Karel Vácha nejml. překvapil svojí střelou domácího gólmana, kterou gólman nečekal a zaplachtila do branky. Knights šli do kabin s náskokem 0:6.

Hluboká měla ve třetí třetině výpadek a Milevsko dokázalo snížit na 3:6, ale potom se rytíři vzpamatovali a začali opět hrát. Zápasu dodal třešničku na dortu Martin Kašper. Jan Formánek přenechal puk za brankou již zmiňovanému Kašperovi, který jej převzal a doslova projel celé hřiště, když už byl u branky, tak z velkého úhlu si našel skulinku v postoji domácího brankáře. Rytíři si tak připsali svoje  první vítězství za 3 body. Zápas byl vyrovnaný a nesmí se zapomenout na výborného Daška, který stráží svatyni Knights a letošní zápasy předvádí parádní výkony.

HC Milevsko 2010 prohrálo s HC Knights 3:7 (0:3, 0:3, 3:1)

Gólově se prosadili: Lukáš Holub #69, Petr Kantor #23, Lukáš Moudrý #24, Jan Kříž #29, Karel Schmidmayer #10, Karel Vácha #5, Martin Kašper #77

Další utkání proběhne v neděli 10. 11. 2019 od 17:0 v Soběslavi.