Sezóna 2018/2019

HC Milevsko 2010 vs. HC Knights 22. 9. 2018

By 23.9.2018 No Comments

Včerejším zápasem započala pro Rytíře ostrá sezona, kdy vyjeli na první mistrovské utkání do Milevska.

Hned od začátku se o slovo přihlásili nováčci, kteří se již připojili k týmu během přípravných utkání a upevnili si tak své místo v týmu. Řady Rytířů se rozšířily o hráče Erika Bahulu #11, Milana Šestáka #23, Lukáše Matyse #18, Jana Fialu #9, Robina Rákosníka #5 a gólmana Dušana Michálka #41.

Od prvních minut byla vidět dravost, se kterou oba mančafty skočily do utkání. Nicméně první třetině vévodili domácí, kdy se do kabin odcházelo za stavu 3:1. V druhé třetině se o slovo přihlásili i naši borci, kterým se podařilo vstřelit 4 góly. Po druhé třetině byl stav nerozhodný 5:5. Během třetí dvacetiminutovky nepadl gól ani na jedné straně a zápas proto dospěl do prodloužení, které ovšem vyšlo líp domácím.

Zápas skončil výhrou HC Milevsko 2010 6:5 v prodloužení (3:1,  2:4, 0:0 – 1:0) nad HC Knights.

Gólově se prosadili: Šesták Milan #23, Bahula Erik #11, Matys Lukáš #18, Maurenz Tomáš #8,  Miler Josef #20

Děkujeme za podporu všem fanouškům, kteří přijeli na tento zápas.

Další utkání proběhne 7. 10. od 17:15 na zimním stadionu v Jindřichově Hradci.