Sezóna 2021/22

HC Samson ČB vs. HC Knights – 18. 9. 2021

By 19.9.2021 No Comments

Dne 18.9. vstoupila Hluboká do nové sezóny v Pouzar aréně, kde se utkala s týmem HC Samson České Budějovice.

První třetina byla velmi vyrovnaná. Mohli jsme vidět šance na obou stranách. Bohužel na rozdíl od Knights je Samson využil a vedl po 1.třetině 2:0.

Vstup do druhé dvacetiminutovky byl podobný jako v té první. Ovšem po navýšení skóre ze strany Samsonu našel odpověď Karel Schmidmayer , který si našel prostor mezi kruhy a zavěsil do pravé šibenice. Poté Samson ještě přidal 2 branky a stav po druhé třetině byl 5:1.

Ve třetí třetině už byl Samson dominantnějším týmem. Nejdříve Venca Nedorost zkompletoval hattrick a Hluboká pak inkasovala další branku. Skóre se od 52. minuty nezměnilo a tabule ukazovala konečný výsledek 7:1.

Zápas byl na pohled v plné režii domácího Samsomu, ale i přesto si Hluboká dokázala šance vytvořit. Jejich střelecké pokusy bohužel většinou končili na desítce domácího gólmana Svobody, což byla škoda. Knights se i přes tento výsledek snažili držet krok a nic nevzdali. Přesto není proč cítit nějaký žal z prohry. Příští týden mají volné kolo, a tak se mohou Rytíři dostatečně připravit na to, aby si příští zápas odvezli 3 body. Další klání se uskuteční ve Strakonicích 2.10. od 17:00.

HC Samson ČB vyhrál 7:1 (2:0, 3:1, 2:0) nad HC Knights.

Gólově se prosadili: #47 Karel Schmidmayer