Sezóna 2020/21

HC Samson ČB vs. HC Knights – 19. 9. 2020

By 20.9.2020 No Comments

Dne 19.9. vstoupila Hluboká do nové sezóny v Pouzar aréně, kde se utkala s nově vzniklým týmem HC Samson České Budějovice.

Na úvodní utkání to bylo velmi grandiózní, jelikož za Samson nastoupili hráči jako Martin Hanzal ,majitel klubu a kapitán, a po svém boku měl Radima Vrbatu, Václava Nedorosta a Rostislava Kleslu. Zahájilo se světelnou show a úvodní buly hodil pan Jaroslav Pouzar, kterého jistě nemusím nijak zvlášť představovat.

První třetina byla velmi vyrovnaná. Mohli jsme vidět šance na obou stranách. Hokej byl opravdu nahoru i dolu. Proto stav po první třetině zůstal 0:0.

Vstup do druhé dvacetiminutovky byl stejný jako v té první, až v 34. minutě zápasu otevřel gólový účet Martin Hanzal. Ovšem vedení trvalo necelou minutu, když v přesilovce srovnal střelou k tyči Karel Schmidmayer. Samson přidal ještě dvě branky, z čehož druhá padla pouhých 6 sekund do konce druhé třetiny.

Ve třetí třetině už byl Samson dominantnějším týmem. Nejdříve Hanzal zkompletoval hattrick a Hluboká pak inkasovala další dvě branky. Ke konci ještě musel vystřídat strážce hlubocké brány František Dašek, kvůli křečím, a nahradil ho Vlastimil Marek.

Utkání jako takové bylo velmi povedené. Knights bojovali z plných sil, kterých postupem času ubývalo, ale i tak to nechtěli nechat Samsonu zadarmo. Pochvalu Hluboká sklidila i od Milana Gulaše. Ten velmi vypíchl i brankáře Daška, který spoustu šancí Samsonu pochytal. Navíc vychytal i nájezd Radima Vrbaty.

HC Samson ČB vyhrál 6:1 (0:0, 3:1, 3:0) nad HC Knights.

Gólově se prosadili: #47 Karel Schmidmayer

Příští týden mají Rytíři volno, díky odstoupení týmu HC Vajgar Jindřichův Hradec ze soutěže, proto další zápas čeká HC Knights až 2. 10., kdy vyjedou do Strakonic.