Sezóna 2018/2019

HC Slavoj Český Krumlov vs. HC Knights 28. 10. 2018

By 28.10.2018 No Comments

Hlubočtí Rytíři mají za sebou náročný víkend, kdy odehráli dva zápasy a získali cenných pět bodů. Po včerejší výhře nad Radomyšlí připisují ještě výhru v prodloužení nad medvědy z Českého Krumlova.

Krumlov je nelehký soupeř, a tak bylo jasné hned od začátku, že to bude boj. Souboj to byl ale vyrovnaný. Hra se přelévala ze strany na stranu a až do poslední chvíle nebylo jasné, kdo z tohoto zápasu vyjde jako vítěz.

Po první třetině měli Rytíři gólový náskok, který ovšem soupeři rychle smazali. Po druhé dvacetiminutovce bylo skóre vyrovnané 4:4 a po bezgólové třetí třetině vstřelil v prodloužení vítěznou branku Erik Bahula #11.

HC Knights vyhráli v prodloužení 4:5 (1:2, 3:2, 0:0 – 0:1) nad HC Slavoj Český Krumlov.

Gólově se prosadili: Lukáš Dušek #19, Josef Miler #20, Lukáš Moudrý #24, Lukáš Matys #18, Erik Bahula #11.

Další zápas HC Knights proběhne příští sobotu 3. 11. od 17:00 ve Strakonicích!