Sezóna 2021/22

HC Strakonice vs. HC Knights – 2. 10. 2021

By 3.10.2021 No Comments

Dne 2.10. Rytíři odehráli utkání ve Strakonicích, kde vše začalo ve velmi vyrovnaném stylu. Nejdříve se domácí v 16. minutě dostali do vedení, ale na to našel odpověď, po chybě domácích, a srovnal stav Milan Michel.

Druhá třetina měla podobný průběh. Nejdříve Strakonice zvýšili na 2:1, ale Karel Vácha ml. využil přesilovku, kdy zůstal nekrytý v oblasti kruhů, a s lehkostí skóroval.

Ve třetím dějství se opět domácí dostali do vedení, když po faulu Škopka nařídil rozhodčí trestné střílení, které místní dudák proměnil. Na to již Knights nedokázali odpovědět a i při pokusu v 6 hráčích se nedokázali prosadit.

Celý zápas byl velmi vyrovnaný a rozhodly fauly, jelikož oba týmy využily přesilovky a domácí i nájezd po provinění. Ovšem zápas provázelo i spoustu spálených šancí, kdy Rytíři mohli několikrát skórovat. Další utkání se odehraje v Milevsku 8.10. od 17:00.

HC Strakonice – TJ Hluboká nad Vltavou Knights 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

-Golově se prosadili: #11 Milan Michel, #73 K. Vácha