Sezóna 2019/2020

HC Vajgar Jindřichův Hradec vs. HC Knights – 13. 10. 2019

By 14.10.2019 No Comments

12.10. se Rytíři vydali do Jindřichova Hradce, za vidinou prvních bodů. První třetinu sehráli Rytíři výborně, nejdříve se dostali do vedení po krásné přihrávce kapitána Josefa Milera, který přihrál na úplně volného Lukáše Matyse, ten se svým nájezdům ála Lukáš Kašpar nemýlil a Knights vedli 0:1. Po té přidal další gól Erik Bahula střelou mezi nohy. Rytíři kralovali první třetině a domácí do ničeho moc nepustili. To ovšem neplatilo o zbytku zápasu. Na začátku 2. třetiny domácí dali svůj první gól utkání po individuální chybě. V tu chvíli se Knights rozložila jejich hra. Zvlášť když domácí srovnali a poté získali náskok o jednu branku po nedůrazu v brankovišti. Třetí třetina nezačala ideálně a Vajgar už vedl o dvě branky, když se ocitli 2 hráči domácího úplně sami před Daškem. Knights zkoušeli power-play a dokázali snížit na 4:3. O branku se postaral parádní ránou Lukáš Moudrý proti které neměl brankář domácích Jaroslav Jágr sebemenší šanci. Ve zbývajícím čase Rytíři opět odvolali gólmana, ale Vajgar dokázal získat puk a do prázdné branky upravil výsledek na finální verzi 5:3. Rytířům se zatím nepovedlo ukořistit nějaký bod a v zápasech se trápí. Příští týden se Knights vypráví do Pelhřimova, který ještě ani jednou neprohrál. Zde sehrají utkání od 17:00.

Gólově se prosadili: #18 Lukáš Matys, #91 Erik Bahula, #24 Lukáš Moudrý