Sezóna 2017/2018

Komentář trenéra Miroslava Šulisty k zápasu ve Strakonicích

By 27.9.2017 No Comments

„V prvním mistrovském utkání letošní sezony jsme nastoupili proti soupeři, který trénuje 3x týdně a je na ledě nejméně o měsíc déle než my. To také se projevilo na obrazu hry. Domácí byli aktivnější, vytvářeli si šance a nás držel výborným výkonem Franta Dašek v bráně. Po první třetině vedli domácí pouze o gól a stále bylo o co hrát. V 24. minutě po pěkné akci Lukáše Moudrého vyrovnal pěknou střelou další Lukáš -Dušek. Pak jsme bohužel po dvou chybách inkasovali během dvaceti vteřin dva góly a tento náskok jsme už do konce zápasu nedotáhli. Nejprve Honza Šimek ve 29.minutě snížil na 2:3 po samostatné akci a když jsme se v koncovce druhé třetiny vyrovnali hru, po pěkné akci prvního útoku nastřelil Milan Černý horní tyč. Domácí se na třetí třetinu uklidnili a ve 47. minutě definitivně rozhodli o celkovém výsledku. Zkusili jsme ještě power play v závěru, ale bezúspěšně. Celkově se dá říci, že domácí zvítězili zaslouženě.“

Další utkání Rytířů proběhne tuto neděli 1. 10. od 17:00 v Českém Krumlově.