Sezóna 2017/2018

OLH Spartak Soběslav vs. HC Knights – 16.10.2022

By 17.10.2022 No Comments

Ve slunečnou neděli 16.10. navštívil Hlubocký  ansábl Soběslav. První třetina ovšem nebyla tak slunečná jako počasí venku, jelikož se domácí Spartak dokázal dostat do vedení 2:0 a vypadalo to spíše na mračný den pro Hlubokou.
Druhou třetinu tedy začínali Rytíři se ztrátou, kterou dokázal snížit svojí střelou z první Ondřej Žlůva. Knights se pomocí své práce dostali do zápasu a čekali na vyrovnávající branku. To si ovšem počkali až do 46. Minuty, kdy využil přesilovku od modré opět obránce, ale tentokrát Petr Škopek.
Zápas tedy zůstal na stavu 2:2 a šlo se na prodloužení, kde jsme se branky nedočkali a na řadu přišly samostatné nájezdy.
Na úvod Lukáš Moudrý urval pouze svojí hokejku, než branku. To ovšem Robin Rákosník si zkušeně a s ledovým klidem poradil svojí kličkou s domácím Balounem, kterého doslova poslal do bufetu. Celé nájezdy uzavřel Karel Schmidmayer, který domácího brankáře zkušeně prostřelil a tím zajistil bod navíc.

Hluboká se ze začátku nedokázala dostat do zápasu, ale naštěstí to trvalo pouze jednu třetinu. Poté to byl hokej na obě strany a až do samého konce velmi vyrovnaný výkon obou týmů. Bylo vidět mnoho střeleckých pokusů a šancí na obou stranách. Spoustu toho pochytal opět výborný Dašek, který dost potrápil domácí Spartak. Rytíři si tudíž odvezli 2 vybojované body. Další utkání sehrají 22.10. v Jindřichovi Hradci, kde by mohli pokračovat na vítězné vlně.