Sezóna 2021/22

PLAY – OFF 1.kolo – konec sezóny

By 21.2.2022 No Comments
V pátek 18.2. se odehrálo první utkání play-off proti Samsonu v hokejovém centru Pouzar. Úvodní třetina byla zásadní, kdy Samson nastřílel 7 gólů a Rytíři pouze 2 branky.
 Zbytek utkání byl velmi vyrovnaný, nicméně občas za hranicemi pravidel. Některé střety nepatřili vůbec na hokej.
Knights během zápasu přišli o 3 hráče, o dva kvůli zranění, které je vyřadilo i do dalšího zápasu a Karel Vácha nejml. obdržel vyloučení do konce za nesouhlas s rozhodčím.

Rytíři dokázali přidat ještě 2 góly a skóre se zastavilo na stavu 9:4.

Nedělní utkání bylo také nejvíce vytížené v první třetině, kdy měli domácí Rytíři možnost dostat se do většího vedení.
Poté hostující Samson zabral, dotáhl a dostal se bez problému do vedení, které si držel až do konce utkání, kdy Samson vyhrál nad Rytíři 1:5.
Tímto pro Nás skončila sezóna 2021/2022. Děkujeme fanouškům za přízeň a těšíme se opět za rok, až se společně potkáme v podzámčí.
Veřejné bruslení proběhne naposledy 27.2. a tím definitivně letos končí i bruslařská sezóna 2021/22.