Sezóna 2020/21

Příprava na sezónu 2020/21

By 14.9.2020 No Comments

Během prvních zářijových týdnů Rytíři naskočili do dvou přátelských utkání.

První se odehrálo v sobotu 5. 9. proti nováčkům soutěže – Střelcům z Jindřichova Hradce. Toto utkání dopadlo lépe pro Rytíře, a to výhrou 5:9.

Druhým a posledním přátelským soubojem byl sobotní zápas ve Strakonicích, kde došlo i na samostatné nájezdy, kde se skóre otevřelo až v 9. kole, kdy se prosadili domácí. Zápas skončil 7:6sn výhrou Strakonic.

Do týmu letos přibylo i několik nováčků. Mezi ty, kteří již zasáhli do zápasů, patří Dalibor Arnold, Michal Bendík, Milan Michel, Tomáš Adam a Adam Šulista. V brankovišti bude Fandovi Daškovi krýt záda Vlastimil Marek. Další se o své místo v týmu ještě poperou během tréninků. Trenérský a realizační tým zůstává stejný, jako v minulých letech.

První mistrovské utkání, které láká nejen zajímavou hokejovou podívanou, ale i slibovanou show, proběhne v sobotu 19. 9. od 18:00 v hokejovém centru Pouzar. Hlubočtí Rytíři se zde utkají s nováčkem soutěže HC Samson České Budějovice.