Sezóna 2018/2019

SK Telč vs. HC Knights 20. 10. 2018

By 24.10.2018 No Comments

V sobotu 20. 10. se hlubockým Rytířům poprvé v této sezóně podařilo vyhrát v základní hrací době a odvézt si tak z Telče 3 body.
Zápas byl zajímavý hned od první minuty, kdy ve dvacáté vteřině skórovali domácí a o pár sekund později i hosté. Ve 2. minutě se opět prosadili domácí. Hosté odpověděli na tento gól v 19. minutě první části a do šaten se odcházelo s dvěma brankami na obou stranách.
Utkání se neslo ve vyrovnaném duchu až do třetí třetiny, kdy těsně před koncem, za stavu 4:4, proměnil trestné střílení Lukáš Moudrý #24. Po odvolání brankáře domácího týmu stvrdil vítězství kapitán Josef Miler #20 gólem do prázdné brány a Rytíři se mohli začít radovat z první výhry sezóny.

HC Knights vyhráli nad SK Telč v poměru 4:6 (2:2, 1:1, 1:3).

Gólově se prosadili: Lukáš Matys #18 (2x), Pepa Miler #20, Ondra Žlůva #15, Lukáš Moudrý #24, Pepa Miler #20.

Příští víkend Rytíře čekají dva náročné zápasy, kdy v sobotu vyjedou na led Radomyšle (zimní stadion Písek, 14:00) a v neděli se utkají s Medvědy z Českého Krumlova od 17:00.