Sezóna 2018/2019

TJ Jiskra Humpolec vs. HC Knights 13. 10. 2018

By 14.10.2018 No Comments

V dalším souboji vyzvali Rytíři soupeře z Humpolce, kam se vydali v sobotu 13. 10.

V první třetině, kdy měli Rytíři navrch, se jim podařily vstřelit dvě branky a do šaten odcházeli s náskokem. V druhé třetině se zvedl i výkon domácích. Humpolečtí srovnali a na konci druhé dvacetiminutovky byl stav vyrovnaný 3:3. V poslední části utkání se oba týmy snažily otočit vítězství ve svůj prospěch, nicméně v základní hrací době zápas skončil 4:4. V prodloužení měli více štěstí domácí, a tak si z tohoto zápasu odvážíme pouze jeden bod.

TJ Jiskra Humpolec vyhrál v prodloužení nad HC Knights 5:4 (0:2, 3:1, 1:1 – 1:0).

Gólově se prosadili: #15 Ondra Žlůva, #18 Lukáš Matys (vstřelil dvě branky), #11 Erik Bahula