Sezóna 2017/2018

TJ Jiskra Humpolec vs. HC Knights 7. 10. 2017

By 8.10.2017 No Comments

4. kolo krajské hokejové ligy přineslo velmi zajímavé utkání mezi TJ Jiskra Humpolec a HC Knights. Zápas proběhl na ledě domácích a přinesl prodloužení i samostatné nájezdy.

Hlubočtí se o vítězství začali prát hned od začátku, nicméně první třetina přála domácím, kteří vedli 1:0. Ve 14. minutě druhé třetiny bylo nařízeno trestné střílení v náš prospěch, které jsme neproměnili, ale pár sekund na to se prosadil Lukáš Moudrý, který srovnal na 1:1.  Ve třetí třetině soupeř opět skóroval, což se nám povedlo dvě minuty před koncem vyrovnat, díky brance Filipa Hejdy.

Pětiminutové prodloužení přineslo i dvě trestná střílení domácích, se kterými si gólman František Dašek poradil. Utkání ovšem skončilo výhrou TJ Jiskry Humpolec po samostatných nájezdech 3:2 sn (1:0, 0:1, 1:1 – 0:0).

Z Humpolce si Rytíři přivezli 1 bod a v tabulce se nyní nachází na 11. pozici.