Sezóna 2018/2019

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí vs. HC Knights 1. 12. 2018

By 2.12.2018 No Comments

První prosincová sobota se nesla ve znamení hokejových zápasů. Rytíři vyrazili na led veselské Lokomotivy a sehráli zde svůj poslední duel před návratem do Kuki arény.

Do utkání vjely oba týmy na plný plyn, Hlubočtí si velmi dobře uvědomovali, že jde o souboj s lídrem tabulky. První gól padl ve dvanácté minutě a to do sítě gólmana Františka Daška. V druhé dvacetiminutovce přidali Veselští ještě jeden gól. O pár minut se o kontaktní branku postaral Ríša Heřmánek #4, nicméně to na vítězství nestačilo. V poslední třetině se nepodařilo ani jednomu týmu skórovat a hráči Lokomotivy se mohli radovat z upevnění na čele tabulky.

Gólově se prosadil Richard Heřmánek #4.

Další zápas proběhne na domácím ledě, kdy 9. prosince v podzámčí vyzveme Vimperk. Utkání začíná v 17:00.