Sezóna 2019/2020

TJ Sokol Radomyšl vs. HC Knights – 22. 2. 2020

By 23.2.2020 No Comments

Na sobotu 22. 2. 2020 připadl souboj, ve kterém šlo Rytířům o všechno. Hlubočtí vyjeli do Písku, kde sehráli poslední utkání základní části a porvali se tak o postup do play-off, což se bohužel nepovedlo …
Zápas vypadal slibně, když gólové skóre otevřel Josef Miler a posunul Rytíře do vedení. Domácí poté srovnali, ale Knights neotáleli a zvýšili na 1:3 po trefách Matěje Dvořáka a Lukáše Matyse. Vedení ovšem znovu netrvalo dlouho a bylo srovnáno 3:3. Další nadějí na nějaký bod ze zápasu vytvořil Lukáš Dušek, který svojí dělovou střelou srovnal stav zápasu na 4:4. Ovšem domácí poté vzali zápas do své režie a deklasovali Hlubokou. Stav 8:4 však neodpovídal průběhu zápasu, ve kterém Rytíři bojovali, ale bohužel to nestačilo na zkušenosti a souhru domácího celku. Tímto zápasem skončila sezóna 2019/20, která bohužel pro Knights neskončila dle představ, když mužstvo končilo na 9. příčce, která nezajišťuje místo v play-off. Celou sezónu provázela spousta zranění a při hře spoustu vyloučení.

Gólově se prosadili: Pepa Miler #20, Matěj Dvořák #44, Lukáš Matys #18, Lukáš Dušek #19

Děkujeme všem fanouškům za přízeň a těšíme se opět na podzim, kdy se vrátíme v plné síle!