Sezóna 2017/2018

TJ Sokol Radomyšl vs. HC Knights – 6. 11. 2022

By 7.11.2022 No Comments

Tentokrát se nedělní zápas uskutečnil v Písku proti týmu Radomyšle.

První třetina nebyla vůbec líbivá, jelikož se domácí tým dostal do vedení, ale Knights se snažili držet se soupeřem krok.

To pokračovalo i ve druhé třetině, kdy Radomyšl vedla 2:0. Po trefě Dalibora Arnolda se stav upravil na 2:1. Na neštěstí se stav opět změnil  po 4 minutách, kdy domácí navýšili, a stav na konci 2. třetiny byl 3:1 v neprospěch Knights.

Ovšem přišla poslední dvacetiminutovka, která absolutně změnila dosavadní vývoj utkání. Nejdříve snížil Karel Vácha a vzápětí ho následoval gól Robina Rákosníka. Tudíž bylo srovnáno 3:3. Poté během dvou minut přidal další branku Dalibor Arnold a Rytíři se dostali do vedení. Poté přidali další branky Erik Bahula, Milan Michel a Josef Melichar. Gólovou smršť zakončil kapitán Pepa Miler, který si podal gólmana Kadlece k večeři. Po 60 minutách hry svítil na tabuli výsledek 3:8 pro Hlubocké borce.

Celý zápas byl velmi vyrovnaný a bylo možné vidět spousta kombinací na obou stranách. Knights bojovali po celou dobu a tudíž si zaslouženě odváží 3 body do sbírky. Ovšem všechna čest i soupeři jelikož bylo minimálně vyloučených, až na trest Romana Rákosníka, který společně se soupeřem obdržel trest 5 minut + do konce utkání za vyvolanou potyčku.

Další vystoupení Rytířů se odehraje 12.11. od 17:00 ve Veselí nad Lužnicí.