O víkendu jsme sehráli dvě utkání. Nejprve jsme v pátek vyzvali HC Strakonice, později v neděli TJ Božetice.

Pátek začal velmi vyrovnaně, a zápas se nesl ve stejném duchu téměř až do konce. Bohužel po pár nevyužitých šancích a vyloučeních, Knights nedokázali zápas vést do vítězného konce. V poslední minutě inkasovali gól po nahození od modré. Rytíři celý zápas bojovali, ale bohužel to nebylo odměněno ani bodem.

HC Knights prohráli 3:2 (1:1, 0:1, 1:1) proti HC Strakonice.

V nedělním utkání proti posledním Božeticím bylo k vidění 15 gólů, pro diváky velmi atraktivní utkání. Celý zápas měli Knights navrch, jen na konci polevili a Božetické plameny popálily Rytíře třemi góly. Nicméně na výsledku to nic nezměnilo a 3 body zůstaly v Kuki aréně.

HC Knights vyhráli 10:5 (3:0, 1:1, 6:4) proti TJ Božeticím.

Knights se musí připravit na další utkání proti Radomyšli a to neděli 6.2. od 17:00.