Sezóna 2020/21

Víkendové zápasy HC KNIGHTS: 2. 10. (HC Strakonice) a 4. 10. 2020 (HC Slavoj Český Krumlov)

By 5.10.2020 No Comments

Tento víkend vyrazili Rytíři hned ke dvěma utkáním, která bohužel nedopadla podle jejich představa a z obou přijeli jako poražený tým.

V pátek 2. 10. se utkali se Strakonicemi, kterým chtěli vrátit porážku z přípravného zápasu. Bohužel nevydařená třetí třetina stála Rytíře body a prohráli 6:3 (1:1, 2:2, 3:0). Dalším smutným momentem utkání bylo zranění beka #7 Luboše Kukly, který byl odvezen do nemocnice. Nyní se zotavuje po operaci klíční kosti.

Druhým střetem byl souboj s medvědy z Českého Krumlova, který jste nově mohli shlédnout on-line z pohodlí domova díky SportBro TV. Štěstí se nás nedrželo ani dnes, a i přes veškeré snahy Rytíři padli 7:4 (1:2, 4:1, 2:1).

Další šanci na nápravu reputace a připsání bodů budou mít Rytíři příští týden, kdy vyrazí do Pelhřimova.